Label Jewellery

Label Kimdir?

label jewellery

Yirminin üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç eden Label Jewellery, aynı zamanda ülkemizin en büyük ihracatçı firmalarından birisidir. Türkiye’nin dört bir yanında altmışın üzerinde il, ikiyüze aşkın ilçedeki seçkin kuyumculara tasarladığı ürünlerinin satışını yapmaktadır. Size en yakın satış noktalarımızı öğrenmek için Tıklayınız.

Label Nedir?

altın yüzük kolye bilezik küpe bileklik

Şirketimiz 1997 yılında İstanbul'da Özbolat Kuyumculuk İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ismi ve Label Jewellery markası ile faaliyete geçti. Setlerden yüzüklere, kolyelerden küpelere, bileziklerden bilekliklere yüzlerce çeşit ve türde özgün tasarımlarını siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

Label Ne Yapar?

kuyumcu

Yurtiçindeki 12 adet toptan pazarlama ofisleri ve bütün illerimizdeki perakende satış noktalarımızda Label Jewellery'nin kalitesini ve estetik dünyasını sizlere ulaştırıyoruz.

Yirminin üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç eden Label Jewellery, aynı zamanda ülkemizin en büyük ihracatçı firmalarından birisidir. Türkiye’nin dört bir yanında altmışın üzerinde il, ikiyüze aşkın ilçedeki seçkin kuyumculara tasarladığı ürünlerinin satışını yapmaktadır.

web tasarım